Terapia uzależnień Piotrków Trybunalski

Terapia uzależnień Piotrków Trybunalski

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”100″ mobile_grid=”100″ last=”false”]Mieszkasz w Piotrkowie Trybunalskim?

Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie terapii?

My Ci pomożemy!

Weź swój los w swoje ręce.

Zrób pierwszy krok w drodze po swoje życie.[/lgc_column]

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”true”]odtruwanie alkoholowe[/lgc_column]

Dlaczego My?

Jeżeli do nas trafiłeś, to znaczy, że skuteczność leczenia uzależnień naszej kliniki jest znana nawet w Piotrkowie Trybunalskim. Ośrodek Terapii Uzależnień znajduje się w Wiśle. Miasto położone u stóp gór na południu Polski w zadziwiająco zachwycającej lokalizacji. Umiejscowienie budynku pozwala na moment spokoju z dala od hałasu codzienności, ale równocześnie zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miejscowości.

Leczymy osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, a także hazardu, Internetu i zakupów.

Z okien możemy ujrzeć wspaniały widok na dolinę Wisły i pobliskie góry. Zapewniamy wygodne pokoje z łazienkami, sale terapii, miejsca rozrywki oraz zorganizowane wędrówki po okolicy.

Czym jest uzależnienie?

Jeżeli większą część swojej ścieżki życia poświęcasz pewnej rzeczy, tracąc przy tym swój czas i fundusze lub rujnujesz swoje zdrowie, to stanowczo jest to czas, by przeanalizować, czy przypadkiem nie jesteś uzależniony. Zarówno alkoholizm, jak i inne uzależniania są chorobą. W każdej chwili rozwoju choroby możesz się leczyć. Uzależnienia prowadzą do autodestrukcji, przez co zatracamy kontakt z rzeczywistością, a brak naszej ulubionej ?rzeczy? wprowadza brak opanowania i agresję.

Jak leczyć uzależnienie?

Głównie powinno się zacząć od siebie. Uzmysławiając sobie, że jesteśmy uzależnieni przy wsparciu rodziny lub znajomych należy stawić się do kliniki terapii uzależnień. Fachowi specjaliści na podstawie wiedzy i kwalifikacji wspomogą nam osiągnąć zamierzony cel.

Nawet jeśli Piotrków Trybunalski posiada kilka ośrodków terapii uzależnień, to radzimy oddalenie się od swojego domu, aby maksymalnie zminimalizować ryzyko wystąpienia pokusy.

Jak przebiega terapia uzależnień?

Leczenie polega na tworzeniu sytuacji, żebyś sam wypowiedział się na pytania:

Co dawało Ci picie?,

Jakie wartości sprzeniewierzyłeś pijąc?

i wiele, wiele innych.

W naszym ośrodku świadczymy 4 rodzaje terapii różniące się poziomem intensywności oraz długością pobytu, jednakże każdą chorobę rozpatrujemy indywidualnie. Wszyscy pracujący w klinice to osoby z doświadczeniem i empatią. Z zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki.

Więcej na temat oferty znajdziesz tutaj (https://www.alkoholizm-terapia.pl/oferta/).

Nawet jeśli jesteś z Piotrkowa Trybunalskiego to Ośrodek Terapii Uzależnień „Arka” to idealne miejsce, aby zacząć leczenie.

Zadzwoń! Urzędujemy codziennie przez całą dobę!

[page-generator-pro-related-links limit=”4″ orderby=”rand” order=”asc” group_id=”3917″]

 

Ostatnia aktualizacja

[page-generator-pro-related-links group_id=”” limit=”2″ post_type=”” post_status=”publish” orderby=”none” order=”asc”]