Terapia uzależnień Mińsk Mazowiecki

Terapia uzależnień Mińsk Mazowiecki

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”100″ mobile_grid=”100″ last=”false”]Mieszkasz w Mińsku Mazowieckim?

Ty lub Twoi bliscy potrzebujecie terapii?

My Ci pomożemy!

Weź swój los w swoje ręce.

Zrób pierwszy krok w drodze po swoje życie.[/lgc_column]

[lgc_column grid=”50″ tablet_grid=”50″ mobile_grid=”100″ last=”true”]odtruwanie alkoholowe[/lgc_column]

Dlaczego My?

Skoro nas znalazłeś, to znaczy, że efektywność terapii uzależnień naszej kliniki jest znana nawet w Mińsku Mazowieckim. Ośrodek Terapii Uzależnień mieści się w Wiśle. Miasto położone u stóp gór na południu Polski w wyjątkowo interesującej lokalizacji. Położenie budynku pozwala na moment spokoju z dala od hałasu codzienności, ale jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miejscowości.

Zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, narkomanii, a także uzależnieniem od hazardu, Internetu oraz zakupów..

Z okien możemy zobaczyć fantastyczny widok na dolinę Wisły i pobliskie góry. Zapewniamy wygodne pokoje z łazienkami, sale terapii, strefę rozrywki oraz zorganizowane wędrówki po okolicy.

Czym jest uzależnienie?

Jeśli większą część swojej ścieżki życia poświęcasz tej samej rzeczy, marnując przy tym czas i zasoby finansowe lub niszczysz swoje zdrowie, to stanowczo jest to czas, by przeanalizować, czy przypadkiem nie jesteś uzależniony. Zarówno alkoholizm, jak i inne uzależniania są chorobą. W każdym momencie nasilenia choroby możesz zwalczać chorobę. Uzależnienia prowadzą do autodestrukcji, przez co tracimy kontakt z rzeczywistością, a brak naszej ulubionej ?rzeczy? rodzi w nas agresję i brak opanowania.

Jak leczyć uzależnienie?

Szczególnie powinno się zacząć od siebie. Uzmysławiając sobie, że jesteśmy uzależnieni przy wsparciu rodziny lub znajomych należy zgłosić się do kliniki terapii uzależnień. Fachowi profesjonaliści na podstawie wiedzy i kwalifikacji ułatwią nam osiągnąć zamierzony cel.

Nawet jeśli Mińsk Mazowiecki dysponuje kilkoma ośrodkami terapii uzależnień, to radzimy oddalić się od miejsca zamieszkania, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko wystąpienia pokusy.

Jak przebiega terapia uzależnień?

Terapia polega na stwarzaniu sytuacji, żebyś sam wypowiedział się na pytania:

Co dawało Ci picie?,

Jakie wartości sprzeniewierzyłeś pijąc?

i wiele, wiele innych.

W klinice oferujemy 4 rodzaje terapii różniące się poziomem intensywności oraz czasem trwania pobytu, jednakże każdą chorobę rozpatrujemy indywidualnie. Wszyscy pracujący w ośrodku to ludzie z doświadczeniem i empatią. Z zaangażowaniem wykonują obowiązki.

Więcej na temat oferty znajdziesz tutaj (https://www.alkoholizm-terapia.pl/oferta/).

Nawet jeśli jesteś z Mińska Mazowieckiego to Ośrodek Terapii Uzależnień „Arka” to fantastyczne miejsce, aby rozpocząć leczenie.

Skontaktuj się z nami! Urzędujemy każdego dnia przez całą dobę!

[page-generator-pro-related-links limit=”4″ orderby=”rand” order=”asc” group_id=”3917″]

 

Ostatnia aktualizacja

[page-generator-pro-related-links group_id=”” limit=”2″ post_type=”” post_status=”publish” orderby=”none” order=”asc”]